KREDYT HIPOTECZNY

Kredyt hipoteczny to najpowszechniejszy, cieszący się niesłabnącą popularnością sposób na sfinansowanie zakupu własnych 4 ścian. Jednocześnie kredyt ten jest jednym z bardziej skomplikowanych produktów finansowych oferowanych przez banki i inne instytucje finansowe, ponieważ składa się z dość dużej liczby parametrów.


KREDYT FIRMOWY

Kredyt firmowy to wciąż najpopularniejszy sposób na zastrzyk finansowy dla firmy. Często zdarza się tak, że przedsiębiorcy potrzebują pieniędzy bądź na inwestycje, bądź na obsługę bieżących potrzeb firmy. W tej sytuacji z pomocą przychodzą banki oferujące kwoty sięgające nawet 500.000,00 PLN bez zabezpieczenia rzeczowego!

KREDYT GOTÓWKOWY

Kredyt gotówkowy to najprostszy, najszybszy i jednocześnie najpopularniejszy sposób na sfinansowanie konkretnego celu. Liczba parametrów służących do porównania oferty jest mocno ograniczona, dlatego w teorii łatwo sprawdzić która z ofert jest tą najlepszą. Oczywiście z praktyką bywa różnie.


KREDYT KONSOLIDACYJNY

Kredyt konsolidacyjny to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów banków, którzy mają już zaciągniętych kilka zobowiązań finansowych i szukają sposobu na obniżenie kosztów oraz uproszczenie całej procedury spłaty. Kiedy warto rozważyć zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego? Jakie są jego rodzaje i co należy zrobić, aby mieć realną szansę na jego otrzymanie?

POŻYCZKA HIPOTECZNA

Pożyczka hipoteczna jest rodzajem finansowania niecelowego, zabezpieczonego rzeczowo tzw. hipoteką. W prostych słowach można opisać ją jako produkt finansowy polegający na udzieleniu określonej kwoty pożyczki na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą, na określony okres czasu.


LEASING

Leasing to forma finansowania zakupu środka trwałego (chociaż nie tylko) polegająca na przekazaniu leasingobiorcy przedmiotu leasingu przez leasingodawcę, na określony w umowie okres czasu w zamian za ustaloną kwotę raty. Leasing jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla przedsiębiorców, którzy planują zakup środka trwałego.