Finanse to moja pasja.

Cały czas monitoruję rynek kredytów i pożyczek, aktywnie śledzę oferty banków, prześwietlam najnowsze promocje i uczestniczę w rozmaitych szkoleniach produktowych, aby moja wiedza zawsze była najbardziej aktualna.

Jestem absolwentem kierunku Ekonomia na Uniwersytecie Łódzkim. W branży finansowej działam skutecznie od 2008 roku, kiedy to zacząłem pracę w jednym z łódzkich banków. W czasie mojej wieloletniej pracy w charakterze eksperta kredytowego pozytywnie poprowadziłem kilkaset spraw osób i firm ubiegających się o kredyt. W ciągu tego czasu zdobyłem bezcenne doświadczenie i wiedzę dotyczącą ofert banków, stosowanych przez nich procedur oraz zasad przyznawania kredytów.

Co mnie wyróżnia?

Spotkanie, wybór ofert i złożenie wniosku do banków za moim pośrednictwem jest całkowicie bezpłatne! Moje wynagrodzenie pokrywa instytucja, w której zdecydujemy się podpisać umowę kredytową!


Co więcej, działam w 100% legalnie jako zarejestrowany pośrednik finansowy oraz agent kredytowy w rozumieniu ustawy z dnia 23 marca 2017 roku o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami (Dz.U.2017.819). Jestem wpisany do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego.